AVM FRITZ!Box 7590

 
  • 1 z 2
 

Vynikající a spolehlivý modem/ústředna/router (dual WAN: Ethernet/VDSL3) s dual WiFi, gigabitovými porty, VoIP ATA převodníkem, DECT, USB porty a mnohým dalším. 

Cena od 4 131,40 Kč bez DPH
od 4 999 Kč
Značka AVM
Kategorie DSL zařízení
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
Jsem zákazník FAYN Do 3 dnů 4 999 Kč
4 131,40 Kč bez DPH
   
Nejsem zákazník FAYN Do 3 dnů 5 999 Kč
4 957,85 Kč bez DPH
   
 

Nižší cena je určena pouze pro naše zákazníky využívající naše DSL služby. 

Detailní recenzi tohoto zařízení najdete zde: https://www.fayn.cz/fritz-7590/

V tomto zařízení byly implementovány nejmodernější standardy pro vysokorychlostní přenos dat po telefonních linkách. Díky využití technologie VDSL 35b supervectoring může tento router nabídnout uživatelům přenosovou rychlost až 300 Mbit/s, a to v závislosti na parametrech přístupového vedení.

Ve výbavě nechybí ani špičkové řešení pro lokální bezdrátovou síť, které zahrnuje nemodernější dostupné technologie. Uživatelé mají k dispozici WiFi 4 x 4 dual-band Wireless AC + N s Multi-User MIMO s přenosovými rychlostmi až 1.733 Mbit/s + 800 Mbit/s.

Samozřejmostí je i zpětná kompatibilita se staršími WiFi standardy. Pro klasickou lokální síť Ethernet přes kabely jsou dále k dispozici čtyři gigabit LAN porty a rychlé připojení periferií umožňuje USB 3.0 port.

Součástí routeru jsou rovněž funkce pro vysoce kvalitní telefonii (VoIP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení poslouží například DECT sluchátko Gigaset A540H, které máme též v nabídce. Připojit lze až 5 DECT sluchátek a 2 pevné telefony. 

K velké oblibě produktů AVM významně přispívá také jejich snadná použitelnost., která je zvláště důležitá u produktů primárně určených pro domácnosti a menší firmy. U všech zařízení AVM je proto kladen velký důraz na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM FRITZ!.

DSL router AVM FRITZ!Box 7590 získal v závěru roku 2017 cenu European Hardware Community Award 2017. V hodnocení různých hardwarových produktů odbornými médii z devíti evropských zemí bylo zařízení zvoleno jako nejlepší na trhu v kategorii routerů.

Německá společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV. Nejprodávanějšími produkty AVM jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a multimédia v HD kvalitě.