MRD-809B Well Mairdi

 
 

Náhlavní souprava na jedno ucho. 

Dostupnost Expedujeme do 5 dnů
Cena 742,98 Kč bez DPH
899 Kč    
Kategorie Příslušenství
 

Výkonný mikrofon s potlačením šumu eliminuje většinu nežádoucího okolního hluku v pozadí. MRD-809 nabízí skvělý zvuk v otevřených nebo hlučných prostředích. 

Mikrofon s potlačením šumu zabraňuje rušivému hluku z okolního prostředí. Mikrofon nabízí více nastavení poloh pro ideální záznam hlasu. Velké náušníky zlepšují komunikaci při každém hovoru. 

Plyšovo-koženkové náušníky poskytují pohodlí pro celodenní komunikaci. Zpevněný, lehký a nerezový ocelový hlavový pásek zajišťuje vysokou pevnost a trvanlivost. 

Headset je vybaven mezinárodní technologií ochrany sluchu, která tak bezpečně chrání Váš sluch. Náhlavní souprava zajišťuje pohodlné nošení díky nově navrženému T-padu a kevlarem zesílený kabel se postará o silný a trvalý výkon s pevnými sluchátky. 

SPECIFIKACE:

Typ sluchátek: Jednoušní 
Konektor: QD (Plantronics typ) 
Délka kabelu: 1 m 
Citlivost mikrofonu: -42 ±2dB (0dB=1V/Pa, 1 KHz) 
Směrovost mikrofonu: Jendnosměrný 
Citlivost sluchátek: 100±1dB (at 1 KHz 1mw) 
Impedance sluchátek: 32Ω+/-20% 
Odstranění okolního šumu: Ano 

UPOZORNĚNÍ - způsob připojení: 
Náhlavní soupravy WELL Mairdy jsou vybaveny speciálním QD (quick disconnet) konektorem, který umožňuje snadné podržení hovoru pouhým odpojením náhlavky. Pro připojení k telefonnímu přístroji, který má konektor určený pro náhlavní soupravu (většinou to jsou konektory RJ9, 2,5 mm nebo 3,5mm) je nutné použít speciální propojovací kabel, který najdete taktéž na našem e-shopu.