Hardwarová ústředna Yeastar S20

 
  • 1 z 2
 

Hardwarová IP ústředna pro 20 uživatelů a 10 souběžných hovorů se spoustou pokročilých funkcí. 

Dostupnost Expedujeme do 5 dnů
Cena 8 263,64 Kč bez DPH
9 999 Kč    
Značka Yeastar
Kategorie Telefonní ústředna
Záruka 3 roky
 

Prohlédněte si také naši nabídku tarifů a dalších služeb k ústřednám. Fyzická ústředna je vhodná pro technologicky zkušenější firmy (nebo firmy disponující odborným interním či externím personálem). Pokud chcete ústřednu bez starostí, doporučujeme naši virtuální ústřednu.  

Ústředny Yeastar S jsou založeny na populárním open-source Asterisk 13, což přináší oproti řadě myPBX vyšší stabilitu, bezpečnost a řadu nových funkcí, např. možnost vícenásobné registrace klapky. 

Mezi novinky patří i automatické nahrávání hovorů, které je nyní dostupné na všech modelech řady, a to BEZ nutnosti zakoupit licenci. Hovory je možné ukládat jak do interní flash paměti, tak i na SD kartu nebo sítové úložiště (NAS). 

Ústředna Yeastar PBX S20 je základním modelem nové „S“ řady ústředen. V ústředně je možné použít jak SIP/IAX trunky pro připojení k VoIP operátorům, tak jednotlivé SIP účty používané obvykle pro připojení VoIP telefonů. 

Yeastar ústředny řady S obsahují nové, uživatelsky velmi přívětivé, webové rozhraní. Oproti řadě myPBX byl přepracován design a přidána řada nových funkcí. Mezi ně patří např. možnost přidělovat detailní oprávnění jednotlivým uživatelům, centrum událostí nebo vykreslování grafů ukazujících zatížení ústředny. 

■ Max. 20 uživatelů (klapek) a 10 souběžných hovorů 
■ Možnost rozšířit o S2/O2/SO/BRI nebo GSM moduly 
■ Automatické nahrávání hovorů v ceně 
■ Nový, výkonnější hardware 
■ Nový design webového rozhraní 
■ Služby jako hlasový průvodce (IVR), vyzváněcí skupiny, fronty, konference, a další 

Ústředny podporují i API rozhraní AMI (Asterisk Management Interface), je tedy možné ústřednu integrovat s dalšími systémy, např. CRM. 


Ústředna zajištuje kromě základních volacích funkcí (přesměrování, přepojení,...) i množství pokročilých funkcí: 

■ call centrum (volací fronty) 
■ víceúrovňová automatická spojovatelka (IVR) 
■ Provisioning pro telefony/TA brány 
■ konference včetně řízení konference přes web 
■ vyzváněcí skupiny 
■ hlasová schránka včetně možnosti zaslání vzkazu na e-mail 
■ LDAP server - globální adresář 
■ Event Centre - notifikace v případě zvolené události 
■ Firewall (včetně automatického blokování IP adres) 
■ podrobný výpis hovorů (CDR) 
■ E-mail-to-Sms / Sms-to-E-mail (po vložení GSM modulu) 
■ Fax-to-E-mail 
■ Hromadný import/export klapek z/do CSV souboru 

K této ústředně si můžete naistalovat zdarma také tyto aplikace, které najdete ve webovém managementu v App centru:

LDAP Server - Poskytuje centralizovanou správu telefonních seznamů, což usnadňuje správu telefonních seznamů. Jakmile je spuštěn LDAP server, můžete vyhledat adresář LDAP a vyhledat kontakty na vašem IP telefonu.

Linkus - Linkus je mobilní klient, který Váš mobilní telefon propojí s Vaší firemní IP klapkou a umožní Vás spojit s kolegy a zákazníky, kdekoliv a kdykoli. Telefonujte a přijímejte hovory prostřednictvím firemní telefonní sítě, abyste snížili náklady na hovory a zvýšili efektivitu.

Conference Panel - Konferenční panel je vizuální ovládací panel pro Vaše konferenční hovory. Můžete pozvat lidi pomocí funkce dial-out na panelu nebo můžete použít telefon. Můžete také uložit všechny kontaktní informace účastníků do "Kontaktní skupiny", abyste je mohli znovu použít.

VPN Server - Aplikace VPN serveru poskytuje způsob, jak bezpečně připojit pobočkovou ústřednu k vzdálené síti. Provoz mezi ústřednou a vzdálenou sítí je šifrován, což zlepšuje zabezpečení ústředny.