Gigaset C530 IP

 
 

Kvalitní stolní bezdrátový IP telefon s mnoha funkcemi vyrobený v Německu. Možnost připojení headsetu. 

Dostupnost Skladem
Cena 1 999 Kč bez DPH
1 999 Kč    
Značka Gigaset
Kategorie VoIP telefon
Záruka 2 roky
 

Telefon pro VoIP a pevnou linku a pro chytrou komunikaci

Gigaset C530 IP

  • Telefon pro VoIP a pevnou linku až se 3 hovory zároveň
  • Vynikající kvalita HDSP™ zvuku, i v režimu handsfree
  • Přesun kontaktů z chytrého telefonu na DECT mobilní části pomocí aplikace Contacts Push

Chytrá komunikace

Nejlepší efektivní komunikace díky funkci VoIP: až 3 hovory zároveň s vynikajícím HDSP™ zvukem a online informace, např. ze sociálních médií, s telefonem pro VoIP a pevnou linku špičkové kvality. S online aplikací Contacts Push si navíc můžete nahrát kontakty z vašeho chytrého telefonu přímo na sluchátko.

  • Až 6 SIP účtů různých poskytovatelů
  • Přístup k sociálním sítím, například na Facebook
  • 1,8" (32 x 38 mm) barevný TFT displej se 2 barevnými schématy na výběr
  • Snadná personalizace vyzváněcích tónů, spořič displeje, zvukové profily
  • Jednoduché a stylové rozhraní; barevné ikony a textové menu
  • Velký adresář až na 200 záznamů s funkcí vyhledávání
  • Dlouhá doba hovorů a pohotovostní doba až 14/320 hodin

Nová aplikace ContactsPush

Nahrávání telefonních kontaktů nebylo nikdy jednodušší!

Konečně rychlý a jednoduchý způsob nahrávání kontaktů na váš telefon pro VoIP a pevnou linku C530 IP: představujeme ContactsPush, bezplatnou online aplikaci Gigaset, která vám umožňuje nahrát kontakty přímo z vašeho chytrého telefonu. Několika kliknutími můžete nahrát kontakty z vašeho chytrého telefonu na vaše DECT sluchátka. Tomu se říká inovace!

Rozšiřte svou síť

Zůstaňte v kontaktu efektivně a po celém světě

Funkce VoIP vám umožní provést až 3 hovory zároveň - a tak nepotřebujete samostatné linky pro multitasking. Podle vašich potřeb můžete snadno přecházet z internetových hovorů na pevnou linku. Můžete také přidat až 6 SIP účtů různých poskytovatelů a přes Gigaset.net volat zdarma na VoIP telefony Gigaset po celém světě. Máte také přístup k online informacím ze sociálních médií.

Ať už máte rádi cokoli

Snadná personalizace dělá z telefonování větší zábavu

Upravte si Gigaset C530 IP podle vaší libosti. Personalizace vyzváněcího tónu, spořiče displeje a zvukových profilů podle vašeho vkusu je rychlá a jednoduchá. Snadno ovladatelné designérské uživatelské rozhraní obsahuje barevné ikony a textové menu, které z procházení menu dělají opravdové potěšení.

Vždy něco navíc

Užijte si uživatelsky přátelské extra funkce, které všechno změní

Pomocí 1,8" (32 x 38 mm) barevného TFT displeje se telefon mnohem pohodlněji ovládá. Vyberte si ze dvou barevných schémat podle vašeho osobního vkusu. Adresář s kapacitou až 200 záznamů představuje snadný přístup ke jménům a číslům. VIP kontaktům můžete přiřadit speciální vyzváněcí tón a připomínku narozenin. Doba hovorů/pohotovostní doba je až 14/320 hodin.

Blízko s HDSP™ zvukem

Vynikající kvalita zvuku jako byste hovořili tváří v tvář

Při VoIP hovorech uslyšíte každé slovo v čirém zvuku v HDSP™ kvalitě. Vynikající audio zajišťuje přirozeně posílený zvuk tak, abyste se cítili blízko a osobně i při hovorech handsfree. S HDSP™ zvukem ostatně můžete očekávat dvojnásobnou kvalitu normálního telefonního hovoru.

ECO DECT: bez radiace

Ušetřete energii a zbytečné náklady

Energeticky účinné napájení znamená, že je Gigaset C530 IP šetrnější vůči životnímu prostředí. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset také tento model variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon základny Gigaset může také snížit o 80% - prostě zvolte režim ECO. Režim ECO Plus bez radiace navíc vypne vysílací výkon pokaždé, když je váš telefon v pohotovosti.

Více pohodlí kdekoli v domě

Přidejte si další plně funkční sluchátka

Ušetřete si zbytečný stres spojený s dobíháním telefonu. Místo toho prostě k základně připojte další sluchátko. K modelu Gigaset C530 IP můžete přidat až šest sluchátek - a tak můžete rozšířit vaši zónu pohybu podle vašich potřeb. A co víc: mezi sluchátky jsou možné interní hovory.