Yealink SIP-W53P

 
 

Bezdrátový DECT IP telefon s barevným LCD. Základna plus ručka. POE, až 8 SIP účtů, 8 souběžných hovorů, až 8 ruček k jedné základně. Nejlepší bezdrátové firemní řešení!

Dostupnost Skladem
Cena 2 395,87 Kč bez DPH
2 899 Kč    
Značka Yealink
Kategorie VoIP telefon
Záruka 2 roky
 

■ Připojení až 8 ruček
■ Až 8 souběžných hovorů
■ Až 8 SIP účtů
■ Opus a AMR kodek
■ Až 200 hodin v pohotovostním režimu

Yealink W53P - nový, výkonný bezdrátový SIP telefon. Ideální řešení pro malé a střední podniky. Hledáte-li bezdrátový telefon, který nabídne lepší a vyšší výkon, tak je tento model právě pro vás.

Sada W53P je složena ze základny W60B a bezdrátového telefonu W53H, který poskytuje vysokou čistotu zvuku a výdrž baterie.

Báze W60B propojí až 8 ruček W56H, W53H nebo 5 ruček W52H a umožní vám tak být mobilní a flexibilní i s pevnou linkou.

Dokupovat ručky můžete zde: 

 • https://www.levnevolani.cz/voip-telefon/yealink-sip-w53h/

  DECT W53 podporuje 8 účtů SIP a 8 souběžných hovorů, ale také nabízí rychlejší spuštění a vyhledání signálu.

  Díky zdokonalené Li-on baterii vydrží ručka až 18 hodin hovoru a až 8 dní (200 hodin) v pohotovostním režimu. Vyšší uživatelský komfort zajišťuje například funkce rychlého nabíjení - 10 minut nabíjení Vám zajistí další až 2-hodinový hovor.

  Sada W53P disponuje duálním systémem, pro případ, že například dojde k poškození softwaru během neúspěšného upgradu (neúmyslný výpadek napájení).

  Základna W60B může automaticky restartovat upgrade po obnovení napájení. Tato nová funkce zabezpečí větší stabilitu celého systému.

  Zařízení podporuje pokročilé kodeky, jako OPUS a AMR-WB pro vynikající a čistý zvuk.

  IP ručka Yealink W53P má českou lokalizaci displeje a web managementu, ovládání ručky je tak jednoduché a intuitivní.

  DECT základna poskytuje signál pro ručku v dosahu 50m ve vnitřních prostorách a až 300m venku. Základnu lze napájet jak pomocí síťového adaptéru, tak pomocí PoE napájení.

  Součástí balení je adaptér pro bázi i pro IP ručku (respektive k napájecí kolébce).

  Telefon W53P společnosti Yealink podporuje efektivní a snadnou instalaci díky podpoře služby Redirection and Provisioning Service (RPS) společnosti Yealink.

  Při instalaci zařízení do vaší sítě si uvědomíte, že zařízení zapojíte jednoduše, bez dalších složitých manuálních nastavení. Navíc podpora služby RPS umožní i snadnější údržbu a upgrady zařízení. To přináší výrazné ušetření času a hlavně nákladů na IT ve vaší společnosti.

Detaily produktu: yealink-sip-w53p-bezdratovy-dect-ip-telefon-s-bare-95d1c6