Yealink SIP-T48U

 
  • 1 z 2
 

Prémiový IP telefon s velkým dotykovým displejem, 2x USB portem a bohatou paletou funkcí.

Cena od 4 544,63 Kč bez DPH
od 5 499 Kč
Značka Yealink
Kategorie Šňůrové telefony
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
PoE s adaptérem Expedujeme do 5 dnů 5 799 Kč
4 792,56 Kč bez DPH
   
PoE bez adaptéru Expedujeme do 5 dnů 5 499 Kč
4 544,63 Kč bez DPH
   
PoE s adaptérem a modulem EXP43 Expedujeme do 5 dnů 7 499 Kč
6 197,52 Kč bez DPH
   
 
  • 7" dotykový TFT-LCD displej

  • Opus HD kodek

  • 2x Integrovaný USB port

  • Česká/slovenská lokalizace


Prémiový manažerský VoIP telefon Yealink SIP-T48U je nejvyšší model řady SIP-T4U a jedná se o příméno nástupce VoIP telefonu Yealink SIP-T48S. Telefon nabízí novou hardwarovou revizi pro vyšší stabilitu a rychlost. Disponuje velkým dotykovým 7” TFT-LCD displejem s rozlišením 800x480 pixelů.

Plnohodnotná podpora Broadsoft umožňuje pomocí Broadsoft UC zobrazovat i takové detaily, jako jsou fotografie u kontaktů. Vše zabaleno do prémiového designu a ve vysoce kvalitním provedení

Pro maximální komfort uživatele telefon umožňuje výběr z 8 vyzváněcích tónů a lze do něj také nahrát vlastní vyzváněcí melodii. Nechybí ani tlačítka pro hlasitý odposlech,redial či podsvětlená tlačítka pro připojenou náhlavní soupravu nebo ztlumení mikrofonu.

Samozřejmostí je podpora XML/LDAP, telefon má také integrované dva USB porty, přes které lze pomocí Bluetooth dongle připojit i Bluetooth náhlavní soupravu či jiný USB dongle. Telefon má 29 programovatelných tlačítek s podporou BLF/BLA funkcí (obsazeno/volno na lince).

Telefon Yealink SIP-T48U má českou i slovenskou lokalizaci displeje a web managementu, jeho ovládání je tak velmi jednoduché a intuitivní.

Zařízení podporuje kodek Opus, který se postará o vysoce kvalitní zvuk. Opus podporuje 8 kHz (narrowband) a 16 kHz (wideband) vzorkovací frekvenci.

K telefonu Yealink SIP-T48U lze připojit až 3 externí rozšiřující moduly (např. EXP43) s LCD displejem a celkem až 180 pozicemi pro uložení kontaktů s BLF/BLA funkcemi (obsazeno/volno na lince).

Produkt podporujej POE. Pokud POE infrastrukturu nemáte, zvolte variantu s napájecím adaptérem.