Yealink SIP-T33G

 
Tip
 

Moderní IP telefon s podsvíceným displejem, duální 1Gb/s switch, 4 SIP účty, 12 programovatelných tlačítek s LED indikací. Podpora POE v ceně. 

Dostupnost Do 3 dnů
Cena 1 486,78 Kč bez DPH
1 799 Kč    
Značka Yealink
Kategorie VoIP telefon
Záruka 2 roky
 
  • 2,3" podsvícený LCD displej

  • 4 SIP účty

  • Technologie Optima HD Voice

  • Česká/slovenská lokalizace


  Tento moderní telefon v atraktivním designu je vhodný do kanceláře i pro domácí použití.Je vybaven 2,4" podsvíceným LCD barevným displejem s rozlišením 320x240 pixelů a duálním 1 Gb/s switchem. Nabídne Vám 4 SIP účty a velký telefonní seznam na 1000 kontaktů, včetně podpory XML a LDAP seznamů. Pro větší uživatelský komfort tu najdete také 12 programovatelných tlačítek.

  Technologie Optima HD Voice zajišťuje vysokou kvalitu přenášeného zvuku, plně využívá také pokročilé bezpečnostní normy a šifrování (TLS/SSL).

  Nová řada telefonů T3x poskytuje ničím nerušenou komunikaci díky technologii Smart Noise Filtering, která odstraňuje veškeré ruchy a šumy z okolí a zajišťuje tak vynikající kvalitu přenášeného zvuku.

  Novinkou je také sjednocený firmware a inetgrace s platformou Yealink Device Management, díky které se telefony řady T3x snadno nasazují a spravují, což značně sníží náklady na provoz a údržbu.

  Telefon je možné postavit na stůl či přichytit na zeď, máte jej tak kdykoliv snadno po ruce.

  Yealink SIP-T33G má českou i slovenskou lokalizaci displeje i web managementu, jeho ovládání je jednoduché a intuitivní.

  Podpora IPv6, duální 1Gb/s ethernetový port, kompatibilita s významnými IP PBX systémy (3CX, Asterisk), atd. zaručují uplatnění tohoto telefonu i v nejmodernějších síťových infrastrukturách.

  Oproti svému předchůdci, tedy telefonu T23G Vám nabízí zcela nový atraktivní design a barevný displej. Změny však najdete i uvnitř tohoto telefonu, kde proběhla kompletní výměna HW a přidání několika nových funkcí.

  Telefon Yealink SIP-T33G podporuje PoE napájení! V balení však již nově naleznete také adekvátní adaptér.

  Yealink SIP-T33G nabízí ideální kombinaci moderní technologie, uživatelského komfortu a příznivé ceny.